Ak nábytek: psací stůl A-6 90 cm – levý, bílý/šedý

Sháníte stůl do pracovny nebo naopak do studentského pokoje? Máme pro vás skvělý typ a tím je tento psací stůl A-6, který je vyroben z laminované nábytkové desky ve dvou barvách. Korpus nábytku a deska jsou v bílé barvě, zatímco jsou čela zásuvek šedé. Díky těmto barevným kombinacím a jejich matného zpracování, se tento kus nábytku bude hodit do každého moderně vybaveného interiéru.

Praktické zásuvky a skvělá organizace

Pravá strana stolu je určena pro práci – zde je pod deskou stolu posuvná police na klávesnici, která se vysouvá díky kovovým válečkovým vodítkům. Levou stranu nábytku tvoří 3 zásuvky, které skvěle poslouží pro uložení kancelářských potřeb.

Při výrobě tohoto stolu byla klade důraz nejen na design a vzhled, ale také na praktičnost a efektivitu využití prostoru. Stůl má ochranu hran ABS, která zaručuje dlouhou životnost nábytku.

Ak nábytek: psací stůl A-6 90 cm - levý, bílý/šedý

Psací stůl A-6 90 cm – levý, bílý/šedý

Dvoubarevné provedení a moderní design

Ak nábytek je výrobce, který se specializuje na moderní nábytek do domácnosti. Tento psací stůl A-6 90 cm – levý, bílý/šedý je skvělým příkladem jejich práce. Dvoubarevné provedení v bílo-šedé barvě a moderní design dělají z tohoto stolu skvělou volbu pro každého, kdo hledá stylový a praktický kus nábytku do svého domova.

Nakupujte tady: https://www.naradi-cz.cz/produkt/ak-furniture-psaci-stul-a-6-90-cm-levy-bily-sedy.