Černá vitrína Eton od Actony – rozměry 46×137 cm

Černá vitrína Eton od Actony je kousek nábytku, který vynikne v každém interiéru. S rozměry 46×137 cm se do ní vejde množství věcí, na které chcete být pyšní a zároveň je mít po ruce. Vitrína je ideální například na knihy, porcelán nebo na sadu broušeného skla.

O značce

Actona je dánská značka, která se vyznačuje typickým severským designem. Výrobky této značky působí moderně a svěže, ale najdete v nich i okaté náznaky minulosti. Actona se zaměřuje na retro styl, který ve Skandinávii znamenal novou vlnu v designu.

Vitrína pro bezpečné skladování

Tato vitrína ochrání vaše poklady před prachem a zároveň je nechá pěkně na očích. Máte-li doma porcelán nebo broušené sklo, určitě si chcete být jisti, že jsou tyto křehké předměty v bezpečí. Černá vitrína Eton od Actony nabízí tu správnou míru ochrany, kterou tyto předměty potřebují.

Vyrábí se z kvalitního materiálu a díky svému designu jsou věci v ní skrze prosklené dveře stále viditelné. Přestože jde o kus nábytku, který chrání věci uvnitř, stále se tu jedná o předmět, který přitahuje pozornost. Věci v něm skrze prosklené dveře stále viditelné.

Chytré uspořádání policek

Černá vitrína Eton od Actony má chytré uspořádání policek, které vám usnadní organizaci vnitřního prostoru. Police jsou nastavitelné, takže v ní můžete umístit i větší a vyšší předměty. Vitrína má také praktický uzamykatelný systém, takže se nemusíte obávat o případnou krádež vašich cenných předmětů.

Pokud hledáte úložný prostor, který Vás nezklame, určitě sáhněte po Černé vitríně Eton od Actony. Tento kousek nábytku vynikne díky svému modernímu vzhledu, přestože má zajímavé náznaky minulosti. Nabitý férovou cenou, jde o kousek nábytku, který se vám určitě bude hodit. Více o něm se dozvíte zde.

Černá vitrína Eton od Actony