Černé zrcadlo DUTCHBONE Poke M – stylový doplněk pro váš interiér!


Černé zrcadlo DUTCHBONE Poke M – Stylový doplněk pro váš interiér!

Minimalistické černé závěsné zrcadlo Poke je krásným doplňkem, který skvěle doladí zejména moderní interiéry chodeb a předsíní. Zrcadlo je opatřeno kovovým rámem s industriálními detaily, jenž mu dodávají osobitý charakter.

O značce Dutchbone

Dutchbone je nizozemské značka, která se specializuje na originální a propracovaný design nábytku a doplňků do bytu. Jejich kousky jsou vždy unikátní a inovativní.

Designové zrcadlo pro váš interiér

Černé zrcadlo DUTCHBONE Poke M se skvěle hodí do každého moderního interiéru díky svému elegantnímu vzhledu. Pokud máte ještě pocit, že vaše předsíň nebo chodba není zcela perfektní, může být tento kousek to, co vám tam chybí.

Závěsné zrcadlo DUTCHBONE Poke M

Závěsné zrcadlo DUTCHBONE Poke M je vyrobeno z kovového rámu, který vypadá naprosto skvěle a vytváří industriální design, což je aktuálně obrovský trend.

Kombinujte s dalšími designovými kousky

Minimalistický závěsný design se velmi snadno kombinuje s dalšími kousky nábytku. Můžete ho využít jako součást stěnové galerie, kde budete moci vystavit další krásné kousky a vytvořit dokonalý vzhled předsíně nebo chodby.

Pokud se chystáte pořizovat další kusy nábytku, podívejte se na nabídku našeho e-shopu, kde naleznete řadu dalších inspirativních kousků, které se skvěle hodí do moderních interiérů.

Detail černého závěsného zrcadla DUTCHBONE Poke M

Za 3490 Kč si můžete zakoupit toto designové zrcadlo, které každý oživí váš interiér! Výroba a materiál tohoto zrcadla jsou kvalitní a zaručeně dlouho vydrží.

Nenechte si ujít možnost pořídit si kousek, který si můžete nejenom prohlížet svůj odraz, ale i se radovat z dokonalé kombinace funkce a designu, který se bude skvěle vyjímat i v tvém bytě!