Dokonalý koberec do každého interiéru: Hoorns Tmavě oranžový koberec Obrien s květinovým motivem v rozměrech 200 cm


Dokonalý koberec do každého interiéru: Hoorns Tmavě oranžový koberec Obrien s květinovým motivem

Výrazný motiv a neotřelé barevné kombinace

Kulatý koberec Obrien vás zaujme svým výrazným květinovým motivem a neotřelou kombinací barev. V tmavě oranžovém odstínu bude skvěle vypadat v každém interiéru. Tento koberec se vymyká běžným trendům a umožní vám vytvořit originální a zajímavý design svého domova.

Vysoce kvalitní materiály

Koberec Obrien má rozměr 200 cm a je vyroben ze směsi bavlny a syntetické látky. Tyto materiály zaručují koberci odolnost a trvanlivost. Navíc koberec bavlny a syntetických vláken vytváří měkký a příjemný povrch, na kterém se budete cítit dobře. Pozor však dávejte na podlahové topení, jelikož jeho používání v místnostech s podlahovým topením bohužel nedoporučujeme.

Hoorns Tmavě oranžový koberec Obrien se tak stane nejen skvělou dekorací vaší podlahy, ale také vám poskytne pohodlí a teplo v každé místnosti vašeho domova.

Výsledné hodnocení

Odborníci z Nabytekted.cz posoudili koberec Obrien jako velmi kvalitní výrobek s nápaditým designem. Zároveň se jedná o velmi praktický koberec, který vám nabídne pohodlí, teplo a odolnost. Proto vám doporučujeme Hoorns Tmavě oranžový koberec Obrien s květinovým motivem 200 cm.

Hoorns Tmavě oranžový koberec Obrien s květinovým motivem

Sledujte pravidelně internetový obchod Nabytekted.cz, kde můžete zakoupit kromě koberec různé druhy nábytku a bytového doplňku za výhodné ceny.

Text byl napsán ve spolupráci s Nabytekted.cz – internetovým prodejcem nábytku