Hanah Home Botník Retro v dubu safírové barvy: Elegantní a praktické řešení pro váš interiér

Botník je nepostradatelným kusem nábytku v každé předsíni. Botník svou funkci splní nejen po praktické stránce, ale také po té estetické. Díky jeho hloubce zabere málo místa, bude tedy ideální i do menších předsíní. Nabízí dostatek úložného prostoru pro všechny vaše boty.

Přemýšlíte-li nad tím, jak byste mohli svou předsíň vylepšit, potom nezapomeňte prostudovat naši nabídku botníků. Hanah Home Botník Retro v dubu safírové barvy bude určitě skvělým doplňkem i do vašeho bytu. Pokud máte o tento kousek zájem, klikněte na odkaz zde.

Podívejte se i na další botníky ze série Retro.

Další kousky nábytku ze série Retro jsou skvělým doplňkem do každé moderní domácnosti. Tento stylový kus bytu se hodí na každý interiér a může být součástí jakékoli místnosti v bytě. Botník Retro dokonale doplní celkový vzhled vašeho bytu, zvláště pokud máte i další kusy ze série. Kromě toho, že je to velmi praktický kus nábytku, tak je i velmi elegantní a stylový.

Specifikace produktu:

  • Materiál: dřevotřísková deska pokrytá melaminem
  • Tloušťka desky: 18 mm
  • Praktické nohy
  • Rozměry:
    • Šířka: 90 cm
    • Hloubka: 33 cm
    • Výška: 77 cm

Celkově je tento kus nábytku velmi kvalitní a hodí se do každé moderní domácnosti. Nabízí spoustu úložného prostoru. K hlavním výhodám patří skladnost a praktičnost. Botník se snadno doplňuje k dalším kusům nábytku a hodí se k jakémukoliv stylu bydlení.

Hanah Home Botník Retro v dubu safírové barvy

Tento botník vám umožní skvěle organizovat vaši obuv a nezabere víc místa, než je potřeba. Velmi kvalitní materiály, které byly pro jeho výrobu použity, zaručují dlouhou životnost. Botník Retro je velmi snadné udržovat v čistotě a lze jej snadno přemístit v domácnosti.