Hrnec s nepřilnavým povrchem Pfluon Granit a skleněnou poklicí Orion Grande, 24 cm v průměru


Hrnec s nepřilnavým povrchem Pfluon Granit a skleněnou poklicí Orion Grande – dokonalý pomocník v kuchyni

Hrnec s nepřilnavým povrchem Pfluon Granit a skleněnou poklicí Orion Grande je kuchyňský klenot, který snadno ocení každá hospodyně. Jeho masivní provedení a kvalitní povrch umožňuje vařit, smažit, dusit i zapékat s minimální potřebou tuku. Výsledkem je perfektní pokrm bez připékání, který stačí servírovat přímo z hrnce.

Kvalitní nováček na trhu

Pfluon Granit je nový hrnec na trhu, který však už získal spoustu příznivců. Kvalitní povrch se stará o to, aby jídlo nebylo připálené a hrnec snadno čistil. Nemusíte se bát, že jídlo bude lepit, čistit se bude snadno a na zmíněných zbytcích už nezůstanou žádné stopy.

Poklopec v hrnci se postará o to, aby se páry dostaly tam, kam patří, z hrnce, nikoliv po celé kuchyni. Když hrnec zahřejete na plotně nebo v troubě, ohřeje se rychle a gleichměrně.

Nepřilnavý povrch pro zdravější vaření a snadné čištění

Součástí kvalitního hrnce Pfluon Granit je i jeho nejvýznamnější rys – kvalitní povrch, který zajišťuje, že se do vašeho jídla už nelepí zbytky předchozího pokrmu ani zbytky tuku. Po hotovém jídle se nehromadí žádné zbytky ani zbytkové tuky, takže čištění bude tak snadné, že nebudete muset používat žádné drsnější síly ani držet hrnec pod teplou vodou zbytečně dlouho.

Díky nepřilnavému povrchu můžete bez obav smažit a opékat, můžete použít méně tuku, takže vaříte zdravěji, a zároveň šetříte své peníze za nákup tuku.

Využijete na všech typech sporáků a v troubě

S vybavením vaší kuchyně si nemusíte dělat starosti, hrnec Pfluon Granit snese všechny běžné typy sporáků, včetně indukčních, elektrických a sklokeramických. Zároveň ho můžete použít v troubě, ale pozor – při vaření či pečení nad 200 °C je nutné použít jiný nádobí.

Pro snadnější manipulaci doporučujeme použít kuchyňskou chňapku, díky které vděčný hrnec přenášíte z horké plotny do trouby a zpět, aniž byste si při tom popálili ruce. Poklice má navíc speciální otvor pro únik přebytečné páry.

Když chcete ukládat pokrm na později

Pokud váš hrníček zůstane s vaším jídlem na konci kuchařského procesu nedopatřením prázdný, nemusíte se bát – připravené jídlo lze na sporáku připravit a pak jej vložit do trouby. Hotový výtvor můžete pohodlně skladovat v hrnci a čekat až na svolavání stolu. Uchováte tak jistě lepší chuť, než při jeho skladování v nějaké nádobí nanečisto nebo kuchyňské misce s pokličkou.

Když se vracíme k čištění, ani to nebudete muset dělat ručně, lze vše snadno umýt i v myčce na nádobí. Jen tak si udržíte hrnec v čistotě a zachováte si jeho vysokou kvalitu na dlouhá léta.

Už víte, co udělat, když si příště budete chtít uvařit něco víc? Při návštěvě na stránkách nabyteklevneji.cz se jistě nebudete muset dívat jinde – z oficiálních zdrojů pochopíte, že právě Pfluon Granit se skleněnou poklicí Orion Grande je pro vás tou správnou volbou