Kave Home Low – Set šedých betonových květináčů pro stylovou výzdobu

Set Kave Home Low je tvořen dvěma květináči v šedém provedení. Květináče mají odlišné velikosti a jsou ozvláštněny jemným „neopracovaným“ vzorem.

Tento set květináčů je nejen praktickou pomůckou pro všechny zahrádkáře, ale také se hodí jako luxusní dekorace do bytu. Oživte svůj venkovní prostor i interiér s květináči Low a vytvořte si krásný a útulný domov.

Květináče se hodí k různým typům květin

Květináče z setu Kave Home Low jsou vyrobeny z kvalitního betonu a jsou dostatečně velké pro mnoho různých druhů květin. Nejlepší je použít rostliny, které se hodí k šedé barvě květináčů jako například tuja, levandule nebo šalvěj.

Pro přidání kontrastu můžete také rostliny oživit květy ve světlejších barvách. Set Kave Home Low se také hodí pro výsadbu bylinek a zeleniny jako třeba rajčat nebo paprik. Tento set květináčů se hodí do každé zahrady nebo balkonu!

Rady pro údržbu květin v květináčích Kave Home Low

Květináče z setu Kave Home Low jsou vyrobeny z kvalitního betonu, což zajišťuje dlouhou životnost. Nicméně, aby Vaše květiny v květináčích dobře rostly a kvetly, je důležité dbát na několik zásad pro jejich údržbu.

  • Je důležité zajistit správné osvětlení pro vaše květiny.
  • Nenechte květináče vysychat a pravidelně je zalévejte.
  • Pokud si nejste jisti, jakou velikost květináčů zvolit pro konkrétní rostlinu, je lepší zvolit větší velikost.

Pro udržení čistoty betonových květináčů Kave Home Low je třeba je pravidelně čistit. Tip: Čistěte vlhkým hadříkem. Květináče nejsou určeny pro mytí v myčce na nádobí!

Květináče Kave Home Low

Obrázek: Květináče Kave Home Low

Pokud hledáte originální poutače na Květinové slavnosti, celý výběr najdete zde.