Koberec s vysokým vlasem v barvě žluté, rozměry 60/110 cm

Koberec s vysokým vlasem je ideální volbou pro ty, kteří chtějí do svého domova přinést teplo a pohodu. Pokud hledáte něco, co dokáže hned po vstupu do místnosti upoutat pozornost a vytvořit útulnou atmosféru, je toto to pravé pro vás. Kromě toho je tento koberec v barvě žluté rozměru 60/110 cm velmi praktický a snadno se udržuje.

Zlatavá barva s vysokým vlasem

Zlatavá barva řekne o vás a vašem vkusu mnoho. Tento koberec s vysokým vlasem vypadá velmi luxusně a dokáže v místnosti vytvořit pocit elegance. Navíc vysoká hustota vlasů dodává kobereci na objemu a vypadá velmi měkký na dotek.

Obzvlášť hodnotné jsou materiály použité na výrobu tohoto koberce. 100% polyester zaručuje, že se koberec snadno udržuje a neztrácí své vlastnosti ani po opakovaném praní. Navíc si v tomto koberci můžete být jisti, že se mu nedaří ukládat prach a alergeny, což z něj dělá ideální volbu pro každého, kdo trpí alergiemi.

Koberec s vysokým vlasem 60/110 cm, žlutá

Velikost a barva

Tento koberec s vysokým vlasem je k dispozici v barvě taupe, ale pokud hledáte něco výraznějšího, doporučujeme si vybrat koberec v barvě žluté. Je však možné, že vám bude stačit menší koberec, než je 60/110 cm. V takovém případě si můžete vybrat větší nebo menší koberec, který se bude hodit do vaší místnosti.

V neposlední řadě je třeba zmínit, že tento koberec s vysokým vlasem v barvě žluté je ideální pro každou místnost od obývacího pokoje, ložnice až po kuchyň nebo koupelnu. Zkrátka a dobře se jedná o unikátní kousek, který by neměl chybět v žádné domácnosti.

Koberec s vysokým vlasem 60/110 cm, žlutá

Tento koberec s vysokým vlasem 60/110 cm v barvě žluté lze zakoupit na odkazu https://www.sidonia.cz/produkt/koberec-s-vysokym-vlasem-60-110-cm-zluta-2. Určitě si vyberte ten nejvhodnější kousek pro váš domov, který splní vaše představy a zároveň si užijete pocit luxusu a útulnosti.