Konzolový stolek AVORIO 120 – dokonalá kombinace dubu artisan a lesklé černé!

V dnešní době je velký důraz kladen na vzhled a design nábytku. Konzolový stolek AVORIO 120 z kolekce AVORIO je dokonalou kombinací přírodního dubu artisan a lesklé černé barvy. Zcela určitě se tato kombinace hodí k velkému množství stylů a interiérových prostor.

Dvě zásuvky pro větší úložný prostor

Konzolový stolek AVORIO 120 disponuje dvěma zásuvkami, které Vám umožní úložný prostor. Můžete tak ukládat např. drobnosti, klíče, věci, které snadno ztrácíte a máte je tak vždy po ruce. Vypadá to krásně a užitkovost tohoto kousek nábytku je tedy více než jasná. 

Elegantní moderní design

Konzolový stolek AVORIO 120 disponuje elegantním moderním designem, který nejenže vypadá skvěle, ale také perfektně zapadne do jakéhokoliv interiéru. Tuto konzolku můžete umístit na zeď v obývacím pokoji, vedle vstupních dveří, do kanceláře a řadu dalších míst. Sohledem na její vzhled se konzolka AVORIO perfektně hodí k luxusním, moderním interiérům.

Dopřejte sobě i svému interiéru něco krásného. Konzolový stolek AVORIO 120 z kolekce AVORIO nabízí dokonalou eleganci, mnoho možností a krásnou estetiku. S touto konzolkou Vašemu interiéru dodáte šmrnc a luxusní vzhled. Nečekejte tedy a nakup telefonicky nebo online.