Kouzlo zlatého nástěnného osvětlení OPVIQ MUDONI 892OPV1838


O PRODUKTU

Designové nástěnné osvětlení MUDONI od výrobce osvětlení OPVIQ v mosazném provedení s bílou skleněnou koulí. Velmi elegantní a v současnosti oblíbené svítidlo, které se skvěle doplňuje s dalšími výrobky ze stejné řady MUDONI. Určitě udělá radost všem milovníkům pěkných světel. Žárovka není součástí objednávky, nutno dokoupit. Pokud hledáte něco opravdu stylového, MUDONI je ideální volbou.
 

KLADY A ZÁPORY

Klady

  • Stylový design
  • Krásné zpracování
  • Kvalitní materiál
  • Široké využití

Zápory

  • Nejsou

TECHNICKÁ SPECIFIKACE

Barva svítidla: zlatá mosaz

Materiál svítidla: kov

Materiál stínidla: bílé sklo

Rozměry svítidla šxv: 20×40 cm

Průměr koule: 15 cm

Doporučené svítidlo: 1x žárovka se závitem E27, maximální příkon 100 W

MONTÁŽ A PÉČE

Montáž: nutno sestavit a přimontovat na zeď

Péče: pouze prach

Pro více informací a koupě tohoto krásného svítidla navštivte stránku www.crosta.cz/produkt/opviq-nastenne-osvetleni-mudoni-zlate-892opv1838.

Interiér s osvětlením MUDONI

Udělejte si radost a pořiďte si toto designové nástěnné osvětlení pro svůj interiér. Zlatá barva jistě bude krásně ladit s vaším nábytkem a doplní váš domov do dokonalosti. A pokud sháníte i další doplňky a svítidla, nezapomeňte si prohlédnout celou řadu MUDONI.

Jednoduchá montáž a snadná údržba jsou dalšími přínosy tohoto produktu. Stačí jenom ho připevnit na zeď a pak jen setřít prach. Materiál je velmi kvalitní, takže se nemusíte obávat rychlého opotřebení. A pokud budete svítidlo pravidelně čistit, bude vypadat jako nové ještě dlouho po jeho instalaci.

Záření světla v interiéru

Tak neváhejte a pořiďte si své OPVIQ MUDONI 892OPV1838 ještě dnes! Budete si užívat krásné zlaté světlo, které vašemu domovu dodá nádhernou atmosféru a útulnost.