Krémový koberec s etnickým motivem Mint Rugs Nomadic, rozměr 80×150 cm

Nalaďte svůj domov na lehkou bohémskou notu s kobercem z kolekce Nomadic. Jeho jemný vzor skvěle doplní odvážně eklektický i minimalisticky zařízený interiér. Vaše bosé nohy si jej navíc zamilují pro jeho neodolatelně měkký, vysoký vlas.

O materiálu

Koberec je ze 100% polypropylenu. Nežmolkuje, snadno se udržuje a pyšní se odolností a trvanlivostí svých vláken. Hodí se do místností, ve kterých je podlahové vytápění. Neudržuje v sobě vlhkost a překvapí i svými antistatickými vlastnostmi. Navíc je tak jemný na dotek, že už nebudete chtít chodit po ničem jiném.

krémový koberec s etnickým motivem

Pokud hledáte způsob, jak dodat vaší domácnosti jedinečný a bohémský styl, krémový koberec Mint Rugs Nomadic je skvělou volbou. Jeho etnický motiv v kombinaci s měkkou a hebkou texturou je ideální pro místnosti, které vyžadují trochu zjemnění. Dobře se hodí například do ložnic, obývacích pokojů či dětských pokojů.

Velikost 80×150 cm je praktická a umožňuje vám jednoduše umístit koberec pod stůl, křesla, postel či do chodby. Díky jeho nenápadnosti se dobře hodí pro zcela jednoduché interiéry i pro smělé experimentování.

krémový koberec v interiéru

Krémový koberec s etnickým motivem Mint Rugs Nomadic je vyroben ze 100% kvalitního polypropylenu, a proto se nemusíte bát, že by se rychle poškodil. Jeho vlákna jsou velmi odolná a trvanlivá, a proto se s ním můžete klidně hrát, tančit, běhat a skákat. Je odolný vůči vlhkosti a také antistatický, což znamená, že na sobě nebude přitahovat prach či vlasy. A když se už nějaký ten prach na koberec dostane, snadno se ho zbavíte vysavačem či štětcem.

Krémový koberec s etnickým motivem Mint Rugs Nomadic patří mezi ty kousky, které vašemu domovu dodají nádech svobody a volnosti. Spojte ho například s řemeslnými dekoracemi, přírodními materiály či rostlinami a vytvořte si tak naprosto jedinečný interiér, který se vám každý den bude líbit a přinášet radost.