Masivní mangová lavice Gnom 170 cm od Moebel Living

Jedinečná především svým vzhledem, taková je masivní lavice Gnom. Tato lavice je vyrobená ze vzácného mangového dřeva, které je speciálně ručně zpracováno tak, aby si co nejvíce zachovalo svůj přírodní charakter a ještě více tím dalo vyniknout jedinečnému designu lavice.

Lavice Gnom

Vynikající design

Lavice Gnom od Moebel Living se ráda stává centrem pozornosti v každé místnosti. Její masivní konstrukce a barva dřeva okouzlí každého návštěvníka, který ji spatří. Horní dřevěná deska je doplněna o černě lakované kovové podnože, které celé lavici dodávají průmyslový design lehce kombinovatelný s dalšími kousky nábytku.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků. K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky. Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Vyrobena z kvalitních materiálů

Lavice Gnom 170 cm má nejen stylový vzhled, ale také skvělou kvalitu. Je vyrobena z pevného mangového dřeva, které je velmi odolné a trvanlivé. Díky tomu si můžete být jisti, že lavice Gnom vám bude sloužit po mnoho let, aniž by se poškodila nebo se začala rozpadat.

Detail lavice Gnom

Nápaditá a praktická

Lavice Gnom je skvělou volbou pro ty, kteří hledají nápaditý a praktický nábytek. Je to ideální místo pro posezení, odpočinek, nebo dokonce jako stůl pro tvůrčí činnost. Je poměrně velká (170 cm), takže se na ni snadno vejde celá rodina. Při pohledu na ni si okamžitě uvědomíte, že masivní lavice Gnom je skvělou investicí do vašeho interiéru.

Pokud hledáte do svého bytu nebo domu něco výjimečného, přemýšlejte o lavici Gnom od Moebel Living. Tato lavice rozhodně zaujme vaše hosty a přinese do vašeho domova jedinečnou atmosféru, kterou nic jiného nezaručí.

Zjistit více informací o lavici Gnom.