Moderní botník Falco Provence 309 v bílé barvě z oceli a dřeva

Kolekce Provence je vhodná pro každého, kdo preferuje romantický styl nábytku. Botník Falco Provence 309 je zhotoven z lamina o tl. 18 mm a výrobcem je dánská firma Falco. Jeho romantický a zároveň starožitný vzhled zdůrazňují kovové úchytky v barvě mosazi a obloukové výřezy v horní i spodní části. Vhodně doplní každou předsíň a díky svému charakteristickému designu bude vynikat i v obývacím pokoji, kanceláři a dalších místnostech.

Kolekce Provence – inspirace pro váš domov

Díky rozmanitosti nabízených prvků, si můžete sestavit obývací pokoj, jídelnu, ložnici, kancelář, dětský, nebo studentský pokoj, či předsíň. Kolekce Provence je výjimečná tím, že posiouvá meze ve vašem přizpůsobení si nábytku podle svých představ. Sestava, kterou si nakonec zvolíte, bude harmonizovat nejen s vaším stylem, ale i s designem celého vašeho bytu.

Doprava do Vašeho domova a montáž nábytku

Nábytek je dodáván v demontu a součástí je montážní plánek včetně všech potřebných spojovacích materiálů. Vyobrazené dekorace nejsou v ceně. Botník Falco Provence 309 i ostatní kousky z kolekce Provence jsou dodávány z Dánska. Proto je doporučeno ověření dostupnosti zboží, aby se mohli naši zákazníci včas připravit na příjem zásilky a její instalaci. Naši odborníci na montáž Vám rádi doporučí externího montéra, pokud si nebudete vědět rady s instalací nábytku.

Falco-botnik-Provence-309

Botník Falco Provence 309 v bílé barvě

Tento nádherný botník je součástí naší nabídky, kterou si můžete prohlédnout na našem webu https://www.skvelynabytek.cz/produkt/falco-botnik-provence-309-bily-3. Vyberte si ten nejvhodnější kousek a užívejte si své nové bílé krásy!