Moderní designová obdélníková vana Polysan Marlene s akrylátovým povrchem a rozměry 200×90 cm pro levou i pravou variantu – č. 78731


Moderní designová obdélníková vana Polysan Marlene

Akrylátový povrch a rozměry 200×90 cm pro levou i pravou variantu

V dnešní době, kdy se stále více dbá na design a moderní vzhled bydlení, se i koupelna stává místem, kde není jenom prostor k osobní hygieně, ale také zdrojem odpočinku a relaxace. Proto má každý zájem mít koupelnu, která nejenom splňuje tyto nároky, ale také je přizpůsobena jeho vkusu a stylu.

Jedním z výrobků, který může přispět k vytvoření moderní koupelny, je obdélníková vana Polysan Marlene. Tato vana má akrylátový povrch, díky kterému je odolná proti poškrábání, což ocení každý, kdo nechce mít v koupelně známky opotřebení.

Vana má rozměry 200×90 cm a lze ji objednat jak pro levou, tak pro pravou variantu. To znamená, že si můžete vybrat podle toho, jaký máte v koupelně prostor.

Vana má objem 422 litrů, což znamená, že si v ní můžete užít osvěžující koupel nebo relaxaci ve vaně s pohodlím.

K dostání je vana bez madla, nožiček a podhlavníku, ale ty si lze jednoduše dokoupit a přizpůsobit svému vkusu a stylu koupelny.

Obdélníková vana Polysan Marlene je navíc vhodná pro ty, kteří jsou alergičtí na jiné materiály, neboť akrylátový povrch je bezpečný pro alergiky.

Nejlepší zprávou je, že tuto vanu si můžete zakoupit na maliboo.cz a to za velmi výhodnou cenu.

Obrázky

Obdélníková vana Polysan Marlene

Závěr

Obdélníková vana Polysan Marlene je skvělou volbou pro ty, kteří hledají moderní a praktické řešení pro svou koupelnu. Díky akrylátovému povrchu je odolná proti poškrábání a lze ji pořídit v levé i pravé variantě a přizpůsobit tak svým potřebám. Navíc je vhodná i pro alergiky a lze ji dokoupit s dalšími doplňky dle vlastního vkusu.