Moderní obývací stěna MINSK 1 s leskem v černé barvě

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Vlastnosti obývací stěny MINSK 1:

  • Tloušťka MDF desky je 16 mm
  • Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií
  • Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí
  • Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše
  • Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici

Tato stěna dotáhne Váš obývací pokoj k dokonalosti díky svému modernímu a elegantnímu designu. Pokud hledáte nábytek, který skvěle splní svoji funkci, budete s ní jistě spokojeni. A navíc získáte kus nábytku, který za své kvality skrývá i vysokou variabilitu, takže si ji můžete přizpůsobit podle svých představ.

Přejít na produktovou stránku s touto obývací stěnou můžete na adrese https://www.maliboo.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-minsk-1-257-cm-cerny-lesk.

Obývací stěna MINSK 1

Závěrem lze říci, že obývací stěna MINSK 1 je skvělou volbou pro každého, kdo hledá moderní a zároveň variabilní nábytek pro svůj obývací pokoj. Její černý lesklý povrch dodává místnosti šmrnc a elegantnost. Při montáži je potřeba mít na paměti, že nejsou součástí balení hmoždinky, šrouby do zdi a závěsná lišta, které si musíte dokoupit zvlášť podle typu zdí. Osvětlení také není součástí, ale lze jej dokoupit v nabídce příplatkových parametrů. Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, takže je potřeba ho sestavit, což by však neměl být problém díky jeho variabilitě.