Nástěnné zrcadlo Mauro Ferretti Glam, dokonalý doplněk pro váš interiér

Kdo je v zemi zdejší rozhodně nejkrásnější vám prozradí elegantní nástěnné zrcadlo. Tento kousek v luxusním kabátku ozdobí stěnu ložnice i předsíně a před odchodem do práce vám vždy složí milý kompliment.

Nástěnné zrcadlo Mauro Ferretti Glam je dokonalým doplňkem pro váš interiér. Díky jeho originálnímu designu se snadno stane centrem pozornosti vašeho obývacího pokoje, ložnice nebo předsíně.

Zrcadlení

Vnitřní průměry jednotlivých zrcadel jsou 50, 23,5, 15, 13,5 a 12,5 cm.

Zrcadla v různých velikostech vytváří zajímavý a moderní celkový dojem. Navíc je tato kombinace ideální pro různé účely jako třeba líčení nebo úpravu účesu.

Mauro Ferretti

Mauro Ferretti je italská značka, která přinese k vám domů originální doplňky i nábytek. Nejenže se jedná o značku, která kromě dokonalého designu klade velký důraz na kvalitu, ale také na originalitu a jedinečnost.

Nastěnné zrcadlo Mauro Ferretti Glam je dokonalým příkladem toho, co značka dokáže. Díky dokonalému zpracování, kvalitě materiálů a nezaměnitelnému designu jsou její produkty velmi oblíbené po celém světě. Nechte se také okouzlit a pořiďte si kousek, který vám bude dělat radost každý den.

Nenechte si ujít tento úžasný kousek nábytku a navštivte https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/nastenne-zrcadlo-mauro-ferretti-glam-81-x-73-cm, kde si můžete tento krásný kousek objednat.

Nástěnné zrcadlo Mauro Ferretti Glam

Zdroj: https://www.nabyteklevneji.cz/produkt/nastenne-zrcadlo-mauro-ferretti-glam-81-x-73-cm