Nepřekonatelná Nerezová termoska WMF Cromargan® Impulse v moderní šedohnědé barvě s objemem 1 l


Elegantní a praktická

Ano, ta od značky WMF. Nerezová termoska Impulse bude skvělým společníkem na cestách i do práce. Skvěle se totiž hodí na udržení studených i teplých nápojů. Je jen na vás, jaký drink si připravíte.

WMF jako záruka té nejvyšší kvality

✓ Má dlouholetou tradicí více než 160 let.
WMF je značka, která se může pochlubit více než 160 letou tradicí. Značka, která se dokázala udržet po tolik let na trhu, musí mít něco do sebe a WMF určitě má mnoho kvalit.

✓ Německá preciznost a nejmodernější technologie tvoří dokonalou symbiózu, pro kterou WMF tolik milujeme.
WMF se pyšní nejmodernější technologiemi a německou precizností. Tyto dvě vlastnosti společně tvoří dokonalou symbiózu, což je jeden z důvodů, proč jsou produkty z této značky tak kvalitní.

✓ Vyrábí nádobí a kuchyňské spotřebiče z kvalitní nerezové oceli, které se často dědí z generace na generaci.
Produkty značky WMF jsou vyráběny z kvalitní nerezové oceli, která je navíc tak odolná, že se může dědit z generace na generaci. Je to výhoda nejen z hlediska životnosti, ale i udržování čistoty.

✓ Značka myslí i na jednoduchou péči a údržbu, a tak se snaží, aby většina produktů mohla alespoň částečně do myčky nádobí.
WMF nezapomíná ani na praktičnost a snadnou údržbu svých produktů. Hodně z nich je možné bez problémů dát do myčky nádobí, což zjednodušuje jejich čistění.

✓ Jejich nerezové hrnce jsou slavné po celém světě. Milují je světoznámí kuchaři i amatérští nadšenci.
A konečně bychom se měli zmínit o tom, že WMF má skvělé nerezové hrnce, které jsou milované nejen světoznámými kuchaři, ale i amatérskými nadšenci. Tyto hrnce jsou dokonalé pro každého milovníka vaření.

Prohlédněte si nabídku na našem eshopu: Nerezová termoska v šedohnědé barvě WMF Cromargan® Impulse 1 l

Fotografie produktu

Nerezová termoska WMF Cromargan® Impulse v šedohnědé barvě

WMF hrnec

WMF nerezový hrnec