Niels Andersson – zelená sedací souprava z textilu

Pro milovníky kvalitního designu a pohodlného sezení v příjemném domácím prostředí je určena zelená sedací souprava od výrobce Niels Andersson. Sedací souprava je ideální pro každodenní použití, přitom dodává prostoru prvotřídní vzhled a komfort.

TYP SEDACÍ SOUPRAVY: 7280

Tento model sedací soupravy je mimořádně praktický a stylový. Dokonale se hodí do každého interiéru a neztrácí nic ze své elegancie. Tento typ má mnoho výhod, které ocení každý uživatel.

POTAH: ALVARO GRÜN

Potah je vyroben z kvalitní textilie a má výrazné zelené zbarvení, které dodá nábytku neodolatelný šmrnc. Tento potah se navíc velmi snadno udržuje a čistí, díky čemuž zůstane vždy jako nový.

NOHY: BUK, MASIV, BARVA:DUBU

Nohy jsou vyrobeny z pevného bukového dřeva a osazené v masivu. Nohy jsou řešeny v elegantním designu, který dobře doplňuje celkový vzhled sedací soupravy. Tyto nohy jsou navíc v barvě dubu, což přirozeně ladí s potahem a celkovým nábytkem v interiéru.

Tato zelená sedací souprava od Niels Andersson je skvělou volbou pro každého, kdo hledá kvalitní a pohodlný nábytek, který se také perfektně integruje do jeho domácího prostředí. Navíc se jedná o velmi stylovou a elegantní sedací soupravu, kterou ocení každý návštěvník Vašeho domu. Sedací souprava je dostupná v internetovém obchodě Nabytekhned.cz, kde si ji můžete objednat jednoduše a rychle. Pokud chcete být naprosto jistí s Vaším výběrem, podívejte se na produkt dema na stránce www.nabytekhned.cz.

Niels Andersson sedací souprava zelená

Niels Andersson sedací souprava zelená

Niels Andersson sedací souprava zelená