Nová šatní skříň STAR S60 2D2SZ v bílé barvě: Praktické řešení pro skladování oblečení


Nová šatní skříň STAR S60 2D2SZ v bílé barvě

Šatní skříň Star S60 2D2SZ je novým členem rodiny produktů společnosti Codina, která se specializuje na nábytek a další bytové doplňky. Tento kus nábytku přináší praktické řešení pro skladování oblečení a jiných textilií.

Praktické vlastnosti skříně

Šatní skříň Star S60 2D2SZ je vybavena celou řadou praktických vlastností, které vám umožní lépe organizovat a skladovat vaše oblečení. Například má dvoje výsuvné zásuvky, dvoje posuvné dveře a dvě výklopné zásuvky. To znamená, že máte dostatek úložného prostoru pro všechny své potřeby.

Ke skříni můžete dokoupit také separátní police na boty, která se snadno instaluje uvnitř skříně. To znamená, že nemusíte hledat další úložné prostory pro své boty.

Moderní design

Šatní skříň Star S60 2D2SZ je kromě svých praktických vlastností také velmi stylová. Je vyrobena z kvalitního materiálu, díky čemuž je velmi stabilní a pevná. Díky svému modernímu designu se skříň bude hodit do jakéhokoliv interiéru.

Šatní skříň Star S60 2D2SZ

Koupit skříň

Pokud jste zaujatí šatní skříní Star S60 2D2SZ, můžete ji zakoupit přímo na webových stránkách společnosti Codina. Cena skříně je velmi přijatelná s ohledem na kvalitu, kterou nabízí. Koupíte tak praktický a stylový kus nábytku, který vám usnadní skladování oblečení a bot.