Novinka od Moebel Living: Luxusní šedá sametová rohová pohovka Scantini v délce 260 cm, ideální pro každý prostor


Novinka od Moebel Living: Šedá sametová rohová pohovka Scantini

Nádherné designové prvky pro váš interiér

Designová pohovka Scantini je kus nábytku, který okouzlí každého svým moderním a vzdušným designem. Díky svému jedinečnému vzhledu dokáže doladit interiéry s moderními prvky a vystoupit z davu normálních standardních pohovek.

Pohodlí pro každý den je samozřejmostí. Příjemné sametové čalounění zajistí, že se na pohovce budete cítit skvěle i při delším sezení. Opěrné zadní polštáře a područky nabízí vysoké pohodlí pro váš odpočinek. Scantini vás jistě nezklame.

Rohová pohovka pro každý prostor

Scantini je 260cm dlouhá rohová pohovka, která skvěle doladí jak větší tak i menší interiéry. Rohový panel lze snadno namontovat libovolně na pravou či levou stranu, takže ji lze přizpůsobit takřka každému prostoru.

Chcete mít Scantini doma?

Nabízíme ji za výhodnou cenu a již teď si ji můžete objednat na našem e-shopu na adrese: nabyteklevneji.cz.

K čištění používejte šetrné metody

Pro čistotu pohovky od Moebel Living doporučujeme použít bavlněný hadřík či kousek sametu namočený ve vlažné vodě. Látku vytíráme vždy směrem proti srsti, díky této metodě zmizí všechna méně hezká protlačená místa.

Scantini pohovka

Krásná rohová pohovka od Moebel Living, co říkáte?

Scantini je prostě skvělá volba, pokud hledáte nábytkový kousek s výjimečným designem a vysokým komfortem. Určitě neváhejte a objednejte si tento unikátní kus nábytku již dnes.