Novinkou na trhu jsou šedé zahradní houpačky se stojanem – Hangout Pod


Hangout Pod – Přenosná houpací síť pro celou rodinu

Hangout Pod je snadno přenosná houpací síť, kterou lze jednoduše pověsit na bezpečně silnou větev nebo na praktický stojan, který je součástí balení. Tato špičková přenosná houpací síť je ideální pro celou rodinu, takže si můžete s přáteli užít pocit vznášení se těsně nad zemí v klidu a pohodě.

Snadná montáž a přeprava
Balí se do pohodlné tašky pro snadnou přepravu a montáž je rychlá a jednoduchá, trvá méně než 10 minut. Lze ji snadno umístit do zahrady, na terasu, balkon, kemping, do parku nebo na pláž.

Omyvatelný a odolný materiál
Textilní komponenty lze prát v pračce při nízkých teplotách. Síť i stojan mají nosnost až 200 kg. Použitá pevná tkanina z Olefinu je odolná vůči plísním a houbám.

Doplněk pro perfektní zážitek – Moskytiéra a ochranná plachta proti dešti

Set obsahuje stojan, ale lze dokoupit také černou nebo zelenou plachtu proti dešti a černou nebo bílou moskytiéru. S těmito doplňky si můžete vychutnat pohodový pobyt venku téměř kdykoliv a za jakéhokoliv počasí.

Kup houpací síť Hangout Pod

Závěr

Nechte se unášet pocitem lehkosti na této skvělé houpací síti, kterou si snadno pověsíte na stojan. Hangout Pod je přenosný, omyvatelný a díky odolnému materiálu poskytuje dlouholetou zábavu pro celou rodinu. Doporučujeme zakoupit i moskytiéru a plachtu proti dešti, abyste si mohli tyto neuvěřitelné zážitky užít kdykoliv a za jakéhokoliv počasí.