Nový královský spánek s boxspringem BARBARIO 03 v hnědé látce 160×200

Postel boxspring 160×200 cm

Potřebujete dobrou postel na spánek? Hledáte něco elegantního a pohodlného? Představujeme Vám nový boxspring „BARBARIO 03“ v elegnatní hnědé látce. Tato postel rozhodně nezklame!

V ceně postele je topper

Boxspring BARBARIO 03 je vybaven topperem, což znamená, že si můžete užít spánek ve stylu „hotelové postele“. Topper se může snadno odstranit a vyprat, což zajišťuje snadné udržování postele čistou a hygienickou.

Postel má úložný prostor – viz fotografie

Nejenže je Boxspring BARBARIO 03 stylová, ale také praktická! Tento model má totiž úložný prostor, díky kterému můžete ušetřit místo. Skladujte zde polštáře, přikrývky nebo jiné věci, čímž získáte řád v ložnici.

Boxspring BARBARIO 03

Další fotografie postele jsou pouze ilustrační (jiná barva)!

V rámci expedice je nutné tuto postel dodat v demontu. To znamená, že si ji budete muset sám složit, ale není se čeho obávat. Postel bude přijít s podrobným manuálem a jednotlivé prvky se snadno spojí dohromady.

Potahová látka: Dora 28 = hnědá

Chcete-li elegantní a nadčasový design do své ložnice, není Boxspring BARBARIO 03 jen pohodlná volba. Hnědá látka přidává do vaší ložnice styl a elegance. Tuto postel tak můžete kombinovat se světlými nebo tmavými barvami, aby byla tato postel ideální pro jakýkoli typ ložnice.

Rozměry (šxhxv): 160 x 215 x 53/115 cm

S rozměry 160 x 215 x 53 / 115 cm poskytuje Boxspring BARBARIO 03 dostatek prostoru pro maximální komfort během vašich spánkových hodin. Také má ložnou plochu o šířce 160 cm a délce ​​200 cm.

boxspring BARBARIO 03

Materiál: bonellové pružiny a nožky vysoké 2 cm

V Boxspring BARBARIO 03 najdete kvalitní materiály. Zatímco bonellové pružiny poskytují spolehlivou podporu pro vaše tělo, vysoké nožky zajišťují dobrou rychlost proudu vzduchu pod postelí.

Dodání v demontu

Jestliže si objednáte Boxspring BARBARIO 03, bude postel dodána v demontu. Demontáží a hravou sestavou se snadno dostanete ke kvalitnímu a pohodlnému spaní. Přidejte tento boxspring do své ložnice a užívejte si královský spánek každou noc!

Stačí si zakoupit tuto postel boxspring BARBARIO 03 na našich stránkách a dám si královský spánek.