Plastová jídelní židle Stima PARIS: Praktická a stohovatelná volba pro domácnosti i restaurace


Hlavní výhody plastové jídelní židle bez područek Stima PARIS

Odolný a k přírodě šetrný materiál greenpol

Nadčasové provedení

Výběr z řady svěžích barev

Univerzální plastovou židli bez područek v sympatickém svěžím vzhledu oceníte doma, v kanceláři, kavárně, ale i na terase, zahradě či během venkovního posezení v restauraci. Je velmi lehká, váží něco málo přes 3 kg, unese však až 110 kg, navíc je snadno stohovatelná a perfektně skladná.

Díky plastu zvanému greenpol, z něhož je vyrobena, je velmi odolná. Tento materiál totiž zachovává svou barvu i užitné vlastnosti, které jsou stejné jako u polypropylenu. Ovšem díky použité technologii snižuje greenpol spotřebu běžného polypropylenu až o 45 %, a výrazně tak přispívá k péči o životní prostředí, navíc je ze 100 % recyklovatelný.

Vyberte si ze čtyř svěžích barev

Plastová jídelní židle Stima PARIS

Plastovou jídelní židli Stima PARIS naleznete ve čtyřech svěžích barevných variantách: zelená, modrá, oranžová a růžová. Tyto barvy jsou moderní a nadčasové, a tak lze snadno přizpůsobit interiéru nebo exteriéru, ve kterém se židle nachází.

Prodlužte životnost plastové židle Stima PARIS a zakupte si ji za velmi výhodnou cenu. S touto židlí si užijete pohodové posezení s rodinou či přáteli a nebudete se muset trápit s nemožností jídelního prostoru.

Zakupte si plastovou jídelní židli Stima PARIS nyní na náš eshop.

Plastová jídelní židle Stima PARIS