Prožijte luxusní pocit s ručníkem Profod Greek bílá


Proč si vybrat ručník Profod Greek bílá?

Chtěli byste mít koupelnu jako ve starověkém Řecku? Tento ručník má vzory inspirované touto starobylou, avšak vyspělou civilizací. Má vysokou gramáž a je vyrobený z příjemného froté materiálu. Ten se vyznačuje vynikající savostí, rychle schne a je nenáročný na údržbu. Příjemná bavlna bude hýčkat vaši pokožku.

Froté ručník je měkkoučký a vysoce absorpční. Dlouhá, jemná vlákna česané bavlny dodávají ručníku jemnost a odolnost. Ručník dosáhne maximální absorpční schopnosti po prvním vyprání.

Jak vybrat správnou gramáž?

Gramy na metr čtvereční (g/m2) značí hustotu povrchu látky. Čím je povrch hustší, tím je ručník savější. Ručník s nižší hustotou povrchu zase rychleji schne. Ručník Profod Greek bílá má gramáž 500 g/m2, což zaručuje mimořádnou savost a kvalitu.

Jak ručník udržovat?

Avivážní prostředky snižují absorpční schopnost. Doporučujeme je tedy nepoužívat, aby vám ručník zůstal co nejvíce savý a měkký. Ručník lze prát na 60°C a sušit v sušičce na nízké teplotě.

Také doporučujeme ručník prát samostatně, aby nedošlo ke koloračnímu přenosu na ostatní prádlo.

Ručník Profod Greek bílá

Jak kombinovat ručník s dalším zařízením koupelny?

Ručník Profod Greek bílá se skvěle kombinuje s bílým nábytkem nebo tmavě šedými stěnami. Vynechání dalších vzorů a použití například bambusových doplňků dokáže koupelně dodat příjemnou atmosféru a uklidňující vzhled.

Nyní si můžete zakoupit tento luxusní ručník zde.