Ral Obývací stěna OPIA 1 – Elegantní módní doplněk pro váš obývací pokoj v bílém lesku

Moderní a vysoce kvalitně provedená obývací stěna, která dotáhne k dokonalosti každý obývací pokoj. Vás nadchne svou elegancí a smyslem pro detail. Buďte nároční a dopřejte si domácnost dotaženou k dokonalosti s touto obývací stěnou od uznávaného evropského výrobce, který dodává svůj nábytek například i do Francie, která se pyšní svým smyslem pro umění, design, módu a mnoho dalšího.

Celá sestava je variabilní každá skříňka se montuje zvlášť a dá se nastavit jakkoliv, systém otevírání (písty a panty) je také variabilní jdou nastavit svisle i vodorovně.

Tloušťka MDF desky je 16 mm

Čelní strana MDF desky je lakovaná ve vysokém lesku a ochráněná fólií. Patky pro uchycení jsou součástí balení, nejsou však dodávány hmoždinky, šroubky do zdi a závěsná lišta z důvodu rozdílných typu zdí.

Osvětlení není součástí, lze dokoupit v příplatkovém parametru výše.

Nábytek je dodáván v demontovaném stavu, v kartónové krabici.

Ral Obývací stěna OPIA 1 - Elegantní módní doplněk pro váš obývací pokoj v bílém lesku

Chcete-li si dopřát elegantní a kvalitní obývací stěnu, můžete si ji objednat na https://www.nabytekted.cz/produkt/ral-obyvaci-stena-opia-1-203-cm-bily-lesk. Tento módní doplněk dodává vašemu obývacímu pokoji to pravé kouzlo, které oživí celý interiér. Proto si jej určitě zasluhuje pozornost i ve vaší přemýšlivosti nad tím, jak byste chtěli zařídit svůj byt či dům.