Recenze: Altom Skleněná máslenka – krásný a praktický doplněk na stůl od Ruslana


Chcete mít v kuchyni užitečný a zároveň stylový doplněk? Pak si určitě pořiďte Altom Skleněnou máslenku od Ruslana.

Praktická a zároveň stylová máslenka patří mezi základní vybavení každé kuchyně. Skvěle se hodí jak pro skladování másla v ledničce, tak i pro jeho servírování na jídelním stole při snídani. Díky praktickému víku zůstane máslo čerstvé a nemusíte se bát jeho oschnutí.

Detaily produktu

Altom Skleněná máslenka od Ruslana je vyrobena z kvalitního skla a má objem 200 ml. Její skleněné provedení vypadá velmi elegantně a působí moderním dojmem. Tento designový kus by se jistě hodil do každé moderně zařízené kuchyně.

Praktický a jednoduchý design

Altom Skleněná máslenka je velmi jednoduchá na použití. Je vybavena praktickým víkem s držadlem, takže se s ní dobře manipuluje a bezpečně přenáší. Víko se snadno odklopí, takže k máslu rychle a jednoduše přistoupíte.

Každodenní použití a snadná údržba

Altom Skleněná máslenka se vyznačuje svou snadnou údržbou. Skleněný povrch lze snadno umýt v myčce a udržovat v čistotě. Díky svému praktickému tvaru se hodí pro každodenní použití a pečení.

Pořiďte si Altom Skleněnou máslenku od Ruslana a zpříjemněte si své snídaně i ostatní jídla. Tuto krásnou a praktickou máslenku můžete zakoupit na stránkách https://www.isolund.cz/produkt/altom-sklenena-maslenka-ruslana. Neotálejte a pořiďte si své kvalitní vybavení do kuchyně hned teď!

Altom Skleněná máslenka od Ruslana