Rozkládací rohová sedačka MENDON 18 v světle šedé látce a černé ekokůži pro pravou stranu

Rozkládací rohová sedačka je praktickým a elegantním řešením pro váš obývací pokoj. Díky svému provedení je ideální pro prostorné místnosti. Svými rozměry (š x v x h) 275 x 70/90 x 202 cm nabízí dostatek prostoru pro celou rodinu nebo přátele.

Provedení:

Sedačka je přizpůsobená pro použití na pravé straně, takže se snadno vejde i do těch nejmenších místností. Zadní část sedačky je potažená látkou, takže ji můžete postavit kdekoliv v místnosti a ušetřit si tak cenný prostor. Potahová látka je v odstínu Monolith 84 = světle šedá a potahová ekokůže v odstínu Soft 11 = černá.

Parametry:

  • Výška sedu: 43 cm
  • Hloubka sedu: 60 cm
  • Plocha na spaní po rozložení: 125 x 193 cm
  • Mechanismus rozkladu: delfín

Při rozložení sedačky získáte plochu na spaní, která je dostačující pro jednoho člověka nebo pro dva menší děti. Rozkládací mechanismus je typu delfín, takže není potřeba žádné složité sestavování. Navíc je možné sedačku zakoupit online.

Sedačka

Obrázek zboží je pouze ilustrativní, jelikož se jedná o jinou barvu potahu. Nicméně se můžete těšit na kvalitu potahu v odstínech šedé a černé, která zaručuje eleganci a styl vašeho interiéru. Navíc je sedačka dodávána v demontu, takže se snadno dopraví i do vašeho bytu.

Využijte nabídky Rozkládací rohové sedačky MENDON 18 a zařiďte si svůj obývací pokoj stylově a moderně.