Šedý koberec s bavlnou od Vitause Milase – rozměr 160 x 230 cm

Zkrášlete svůj interiér kobercem Milas od značky Vitaus. Ten vyniká díky kontrastu decentně zbarveného podkladu a pestrého geometrického vzoru, který vnese do místnosti jiskru a moderní styl. Pokud hledáte doplněk, který váš obývací pokoj bude ozvláštnovat, tak tento kus by neměl chybět.

Koberec Milas

Tento koberec je vyrobený ze směsi viskózy (50%), polyesteru (40%) a bavlny (10%). Tato kombinace syntetických a přírodního materiálu mu dodává vysokou odolnost i mimořádně jemný povrch, který zajistí váš komfort. Takže se na koberci budete cítit příjemně jakýmkoliv způsobem, ať už se na něj budete dívat z dálky, nebo si na něj sednete a bude vám přímo pod nohama.

Detail geometrického vzoru na koberci Milas

Jak na čištění a údržbu?

Koberec lze prát v pračce za užití šetrného režimu při teplotě 30°C. Takže pokud náhodou koberec zašpiníte, nebo prostě bude potřeba ho vyčistit, s tímto kobercem to bude jednoduché. Stačí ho dát do práčky a nastavit šetrný režim. Je ale důležité si uvědomit, že nedoporučujeme používat bělidlo, a měli byste se vyvarovat jakéhokoliv drhnutí nebo ždímání koberce, při čem jeho vlákna sehrnout.

Takže pokud hledáte kvalitní a módní koberec, který bude příjemný na pohled i na dotek a zároveň bude snadno udržovatelný, nemusíte hledat dál. Zakoupěte si koberec Milas od značky Vitaus.

Koupit koberec Milas od značky Vitaus