Set utěrek Butter Kings s motivem skákajícího králíka ze 100% bavlny, rozměr 70 x 50 cm – 2 kusy

Set utěrek Butter Kings s motivem skákajícího králíka

O značce Butter Kings


Tyto výrobky se nikdy nepodívaly do Asie, za to moc dobře vědí, jak to vypadá v Čechách. Právě zde je značka Butter Kings nechává navrhovat a vyrábět. Lokálně a z kvalitních materiálů jako jsou bavlněný satén či keramika.

Všichni zaměstnanci od designu až po výrobu jasně vědí, co je jejich cílem. Dát běžně používaným hrnkům, utěrkám či povlečení nezapomenutelný otisk, který vás vždy pobaví či rozněžní.

Krásné a zábavné utěrky

Tyto bavlněné utěrky se dřiny nebojí, ale po práci se rády cítí krásné a zábavné. Proto je značka Butter Kings vyvedla v okouzlujících barvách a vzorech, aby se staly ozdobou vaší kuchyňské linky.

Tento set utěrek má rozměr 70 x 50 cm a obsahuje 2 kusy. Kromě praktického využití se stanou i zajímavým dekorativním prvkem vaší kuchyně. Motiv skákajícího králíka působí hravě a rozzáří každý prostor.

Kvalitní materiál

Utěrky Butter Kings jsou vyrobeny ze 100% bavlny. Ta se vyznačuje vysokou savostí a měkkostí, což vám umožní snadné a rychlé vysoušení nádobí.

Materiál je navíc velmi odolný proti opotřebení, takže utěrky vydrží dlouho v perfektním stavu. Díky tomu budou vámi používány dlouhou dobu a zůstanou stále krásné a atraktivní.


Set utěrek Butter Kings s motivem skákajícího králíka ze 100% bavlny, rozměr 70 x 50 cm - 2 kusy Set utěrek Butter Kings s motivem skákajícího králíka ze 100% bavlny, rozměr 70 x 50 cm - 2 kusy

Pokud hledáte krásné a kvalitní utěrky, které vám nejen snadno vysuší nádobí, ale také zkrášlí kuchyňský interiér, navštivte náš obchod na adresou https://www.velkynabytek.cz/produkt/set-2-kusu-uterek-butter-kings-z-bavlny-jumping-rabbit-70-x-50-cm.