Woody Masivní smrková postel Matteo – kvalitní a moderní spánek pro váš domov

Zaujme vás postel Matteo svým vzhledem i kvalitou? Pokud od ní nebudete moci odtrhnout pohled, podívejte se na odkaz zde a objednejte si ji pro svou ložnici.

Stylová postel Matteo zaujme na první pohled svým vzhledem.

Kvalita a vzhled jsou pro postel Matteo prioritou. Surový design z masivních kusů smrkového dřeva dodává posteli na originalitě. Kromě toho je postel Matteo vyrobena z kvalitního materiálu, který zaručí vaší spokojenost po řadu let.

Surové zpracování z masivních kusů smrkového dřeva dodává posteli na originalitě.

Díky zanechání přírodních vrypů v dřevu získává postel Matteo nadčasový vzhled. Povrch postele Matteo byl přitom ošetřen přírodním olejem, který je nejen ekologický, ale také šetrný k životnímu prostředí.

Vneste touto postelí do vaší ložnice nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů a dodejte tak své ložnici šmrc.

Prostřednictvím stylové postele Matteo do vaší ložnice dostanete nádech přírodního surového dřeva z obnovitelných lesů.  S postelí Matteo se vaše ložnice bude vyznačovat originalitou a šarmem.

Postel disponuje certifikací FSC.

Nabídka postele Matteo je pro vás ještě zajímavější díky skutečnosti, že disponuje certifikací FSC. Jedná se o značku, která svědčí o tom, že byly dodrženy všechny standardy v oblasti životního prostředí a sociální odpovědnosti.

Pozn.: Postel disponuje dřevěným roštem a je součástí dodávky. Zásuvky nejsou součástí balení, v případě zájmu nás kontaktujte.

Tip: Na utírání prachu doporučujeme měkkou prachovku bez brusných účinků.

Důkladnost patří k pravidelnému úklidu. Pokud chcete udržovat postel Matteo v optimálním stavu, měli byste ji pravidelně otírat měkkou prachovkou bez brusných účinků.

K čištění NIKDY nepoužívejte agresivní chemikálie či abrazivní čistící prostředky.

Tento tip platí pro každý druh nábytku, ale u postele Matteo je nesmírně důležitý. Chraňte ji před agresivními chemikáliemi a abrazivními čistícími prostředky, které mohou poškodit dřevěný povrch.

Nábytek doporučujeme neumisťovat do vlhkého prostředí a k vytápěcím zařízením, kde může dojít k deformaci a popraskání.

Kvalitní postel potřebuje správnou péči i vhodné prostředí. S postelí Matteo byste měli správně zacházet a umisťovat ji do suchých prostor bez vysoké vlhkosti. Podobně byste postel neměli umisťovat k vytápěcím zařízením, které by mohly způsobit deformaci či popraskání materiálu.

Woody Masivní smrková postel Matteo

Je postel Matteo tou pravou volbou pro váš domov? Věříme, že co se týče kvality a vzhledu, nenajdete lepší alternativu. Navštivte odkaz zde a objednejte si postel